Stowarzyszenie Europe4Youth pełni funkcję Regionalnego Punktu Informacyjnego Erasmus+ w Małopolsce informując o różnorakich możliwościach tego programu oraz innych programów prowadzonych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Wszelkie instytucje, organizacje i grupy nieformalne chcące skorzystać z grantów Europejskich programów edukacyjnych zapraszamy do konsultacji oraz uczestnictwa w wydarzeniach/konferencjach informacyjnych.

Kontakt do nas:

konsultacje@europe4youth.eu

oraz tel. 500304031 w godzinach 10-16.00 we wszystkie czwartki.

Czwartki to również możliwość konsultacji stacjonarnych w biurze Stowarzyszenia:

ul. Urzędnicza 14/1

30-051 Kraków

Zapraszamy!

Jesienne wydarzenia informacyjne:

👉18 września zapraszamy wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na projekty Erasmus+ na konferencję pt. „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Erasmus+, ale baliście się zapytać!” do Centrum Obywatelskiego w Krakowie (oferta dla instytucji i organizacji),

Ankieta zgłoszeniowa TUTAJ (termin zgłoszeń 14 września!)

Plakat wydarzenia TUTAJ

 

👉22 października otwieramy wystawę fotografii na temat obywatelstwa europejskiego, podczas której młodzi autorzy zdjęć opowiedzą o wymianach młodzieżowych i ich efektach, a chętni młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach na temat Erasmus+ (Kraków, Cudowne Lata, ul Tyniecka 1) – zapraszamy przede wszystkim młodych ludzi!

Więcej informacji TUTAJ

 

👉23 października zapraszamy osoby planujące aplikować na projekty Erasmus+ na seminarium przygotowujące do tego procesu (również CO w Krakowie),

Zgłoś się TUTAJ do 15 października!

 

👉w każdy czwartek zaś czekamy na Was w biurze Regionalnego Punktu Informacyjnego (oraz w ogródku obok) przy ul Urzędniczej 14/1 (wejście od podwórza)!!! Kawa + konsultant = produktywnie spędzony czas.

 

Zapowiada się ciekawa jesień

Zostańcie z nami!