Wrzesień tuż tuż, a wraz z nim zwiększone zapotrzebowanie na informację dla młodzieży. Jak wyjechać na wymianę młodzieżową? Gdzie studiować? Jak dostać się na wolontariat zagraniczny? Gdzie szukać pracy? Jak wpłynąć na decyzje władz, które dotyczą młodych? Zastanawiasz się? Na początek zapytaj nas!

W Krakowie i Mińsku Mazowieckim dwa punkty regionalne Eurodesk (Europe4Youth i Fundacja EBU) otwierają we wrześniu i październiku nowe możliwości i kanały informacji dla młodzieży w swoich województwach.

Po pierwsze, spotkamy się z młodzieżą w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich aby odpowiedzieć na najbardziej palące pytania dotyczące przyszłości, edukacji, pracy. W formie warsztatowej w szkołach lub innych instytucjach będzie można zaczerpnąć informacji od naszych konsultantów. Mieszkasz w Małopolsce lub na Mazowszu! Zaproś nas na lekcje!

Po drugie, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarcie ogródka informacyjnego Eurodesk Garden w Krakowie (Urzędnicza 14) oraz w Mińsku Mazowieckim (Piękna 26), gdzie przy kawie, kiełbasce i na leżaczkach będzie można poznać ludzi, którzy skorzystali z ofert Erasmus+, byli, widzieli i doradzą jak się do tego przygotować. W ofercie mamy również różnorakie warsztaty, m.in. przygotowujące do wyborów do Europarlamentu.

Po trzecie, będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe, jeśli tylko podzielisz się z innymi tym, czego się nauczyłe/aś podczas projektów młodzieżowych!

Skontaktuj się z nami!

Kraków: b.mos@europe4youth.eu

Mińsk Mazowiecki: eliza.bujalska@ebu.org.pl

Projekt „Eurodesk Garden” realizowany jest z funduszy Krajowego Biura Eurodesk Polska.