23 października w Centrum Obywatelskim w Krakowie odbędzie się spotkanie dla osób chcących poznać logikę projektową w Erasmus+ i przygotować się do aplikowania. Spotkanie zostanie przeprowadzone metodą gry planszowej, podczas której uczestnicy okrywają kolejne kroki przygotowania do projektu.

Read More →

W imieniu Agencji Narodowej Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zapraszamy przedstawicieli instytucji oraz organizacji edukacyjnych do udziału w inauguracji Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce. Konferencja organizowana jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.Rodzaj spotkania: konferencja inauguracyjna Termin spotkania: 30 października 2018 Miejsce: Zamek Ujazdowski, Warszawa Program konferencji: Program Europejski […]

Read More →

Po pierwszym spotkaniu poświęconym europejskiemu projektowi „Broadcasting Europe, incubation of social enterprise projects in the media sector”, który odbył się w maju w Putignano, 7 partnerów kontynuuje prace związane planowaniem i realizacją projektu.

Read More →

Wrzesień tuż tuż, a wraz z nim zwiększone zapotrzebowanie na informację dla młodzieży. Jak wyjechać na wymianę młodzieżową? Gdzie studiować? Jak dostać się na wolontariat zagraniczny? Gdzie szukać pracy? Jak wpłynąć na decyzje władz, które dotyczą młodych? Zastanawiasz się? Na początek zapytaj nas!

Read More →

W dniach 3 – 7 września br. będzie miało miejsce największe międzynarodowe spotkanie społeczno-ekonomiczne młodych liderów w Europie. Oprócz licznych wykładów oraz warsztatów, na płycie Rynku Głównego w Nowym Sączu stanie Mobilne Centrum Edukacyjne. 4 września będzie można wziąć udział w ciekawych warsztatach zorganizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.  

Read More →